ul. Zgoda 4/11, 81-361 Gdynia
+48 501 447 601
eldance@wp.pl

Instruktorzy

Agnieszka Badurska

Absolwentka studiów pedagogicznych. Tańczy od 7-go roku życia, taniec jest jej największą pasją.
Swoją drogę taneczną wiodła w Łodzi w zawodowej grupie tanecznej, z którą wielokrotnie zdobyła mistrzostwo i wicemistrzostwo Polski w kategorii formacje w stylu modern.
Ma na swoim koncie udział w projektach telewizyjnych i filmowych oraz występy na koncertach i różnego rodzaju eventach na terenie całej Polski.


 

Aleksandra Raczyńska

Absolwentka pedagogiki na Wydziale Nauk Humanistycznych i Społecznych w Akademii Marynarki Wojennej. Obecnie studentka Gdańskiej Wyższej Szkoły Humanistycznej na kierunku edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna.

Ola tańczy już od przedszkola, do chwili obecnej brała udział w niezliczonej ilości turniejów tańca, pokazów i warsztatów tanecznych. Gdy była gimnazjalistką należała do grupy cheerleaderek.
W 2012r. zmieniła swą życiową pasję w zawód i rozpoczęła pracę w El’dance. Jej specjalnością jest nauka tańca najmłodszych. Umiejętności zdobyte na ukończonym dodatkowo kursie animatora, wykorzystuje podczas prowadzenia tanecznych przyjęć urodzinowych dla dzieci, które organizujemy w El’dance.

Uwielbia pracę z dziećmi, a największą satysfakcję przynosi jej obserwacja postępów swoich podopiecznych na pokazach tanecznych. W wolnym czasie lubi podróżować i oczywiście… tańczyć!


 

Karolina Przybek

Swoją przygodę z tańcem zaczęła 10 lat temu, rozwijając różne style taneczne, jednak najbardziej wyspecjalizowała się w stylu hip-hop i dancehall. Przez kilka lat była cheerleaderką w sopockim zespole Futbolu Amerykańskiego Sabercats„.

Doświadczenie taneczne zyskała dzięki licznym warsztatom tanecznym w całej Polsce, Występuje również na koncertach i pokazach tanecznych.

Swoją pozytywną energią zaraża dorosłych, jak i najmłodszych, z którymi uwielbia współpracować.


 

Sylwia Doering

Tańcem zaczęła interesować się 15 lat temu. Wtedy też rozpoczęła naukę tańca w Młodzieżowym Domu Kultury, który otworzył jej wiele możliwości rozwoju tanecznego i doskonalenia swoich umiejętności.

Przez 3 lata tańczył na meczach damskiej koszykówki LOTOS, gdzie poznawała styl tańca cheerleaders.

Poza tańcem interesuje się modą, literaturą i filmem.


 

Monika Poleniewicz

Absolwentka studiów choreograficznych na uczelni humanistyczno-ekonomicznej w Lodzi.
Monika tańczy od 10 roku życia i już po pierwszych zajęciach wiedziała, że z tańcem chce związać swoje życie. Największymi osiągnięciami był dwukrotny udział w mistrzostwach Europy w Cheerleadingu oraz liczne nagrody w zawodach krajowych. 

W ubiegłym roku grupy, które trenuje Monika, zajmowały wszystkie miejsca na podium w zawodach krajowych kategorii Cheer Jazz.