Instruktorzy

Daria Natywo

Absolwentka Wczesnej Edukacji i Logopedii oraz Pedagogiki na Uniwersytecie Gdańskim.
Od najmłodszych lat interesowała się muzyką i tańcem, była tancerką tańca towarzyskiego, startowała w Ogólnopolskich Turniejach Towarzyskiego Tańca Sportowego, brała udział w wielu warsztatach, obozach i szkoleniach z zakresu tańców standardowych oraz latynoamerykańskich.
Od 2007r. prowadziła zajęcia taneczne z dziećmi i młodzieżą w Domu Kultury oraz szkołach podstawowych i gimnazjach na terenie Gdyni. Swoją przygodę z El’dance rozpoczęła w 2010r.
Wciąż chętnie poznaje nowe style i formy tańca, tworzy pełne ekspresji choreografie na potrzeby tańców towarzyskich, liryczno-jazzowych i współczesnych.
Poza muzyką i tańcem pasjonuje się literaturą psychologiczną, kryminalno–sensacyjną, a także językiem portugalskim.

Agnieszka Badurska

Absolwentka studiów pedagogicznych. Tańczy od 7-go roku życia, taniec jest jej największą pasją.
Swoją drogę taneczną wiodła w Łodzi w zawodowej grupie tanecznej, z którą wielokrotnie zdobyła mistrzostwo i wicemistrzostwo Polski w kategorii formacje w stylu modern.
Ma na swoim koncie udział w projektach telewizyjnych i filmowych oraz występy na koncertach i różnego rodzaju eventach na terenie całej Polski.

 

Agata Jarząbek

Absolwentka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, ukończyła pedagogikę o specjalności opieka nad dzieckiem z językiem angielskim, logopedię oraz pedagogikę opiekuńczą.
Pozytywnie nastawiona do życia, lubi sport i aktywne spędzanie wolnego czasu.
Doświadczenie taneczne zdobywała w zespole tańca nowoczesnego PARADISE, którego członkiem była przez wiele lat. Razem z grupą brała udział w licznych turniejach ogólnopolskich.
Do El’dance trafiła, gdy po ukończonych studiach przeprowadziła się do Sopotu. Dziś spełnia się zawodowo łącząc dawne hobby ze zdobytym wykształceniem pedagogicznym.

Aleksandra Raczyńska

Absolwentka pedagogiki na Wydziale Nauk Humanistycznych i Społecznych w Akademii Marynarki Wojennej. Obecnie studentka Gdańskiej Wyższej Szkoły Humanistycznej na kierunku edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna.
Ola tańczy już od przedszkola, do chwili obecnej brała udział w niezliczonej ilości turniejów tańca, pokazów i warsztatów tanecznych. Gdy była gimnazjalistką należała do grupy cheerleaderek.
W 2012r. zmieniła swą życiową pasję w zawód i rozpoczęła pracę w El’dance. Jej specjalnością jest nauka tańca najmłodszych. Umiejętności zdobyte na ukończonym dodatkowo kursie animatora, wykorzystuje podczas prowadzenia tanecznych przyjęć urodzinowych dla dzieci, które organizujemy w El’dance.
Uwielbia pracę z dziećmi, a największą satysfakcję przynosi jej obserwacja postępów swoich podopiecznych na pokazach tanecznych. W wolnym czasie lubi podróżować i oczywiście… tańczyć!

Sara Ratkiewicz

Studentka Akademii Marynarki Wojennej na kierunku pedagogicznym. Uzależniona od tańca już od 15 lat! Specjalizuje się w tańcu nowoczesnym i towarzyskim.
Pogodna, zawsze uśmiechnięta, z pozytywnym nastawieniem do życia. Wolne chwile poświęca na doskonalenie kondycji na siłowni, treningi koszykówki (którą uprawia od 14-go roku życia) oraz oglądanie meczów NBA.

 

miszewski.net.pl   © 2018