ul. Zgoda 4/11, 81-361 Gdynia
+48 501 447 601
eldance@wp.pl

Instruktorzy

Agnieszka Badurska

Absolwentka studiów pedagogicznych. Tańczy od 7-go roku życia, taniec jest jej największą pasją.
Swoją drogę taneczną wiodła w Łodzi w zawodowej grupie tanecznej, z którą wielokrotnie zdobyła mistrzostwo i wicemistrzostwo Polski w kategorii formacje w stylu modern.
Ma na swoim koncie udział w projektach telewizyjnych i filmowych oraz występy na koncertach i różnego rodzaju eventach na terenie całej Polski.


Aleksandra Raczyńska

Absolwentka pedagogiki na Wydziale Nauk Humanistycznych i Społecznych w Akademii Marynarki Wojennej. Obecnie studentka Gdańskiej Wyższej Szkoły Humanistycznej na kierunku edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna.
Ola tańczy już od przedszkola, do chwili obecnej brała udział w niezliczonej ilości turniejów tańca, pokazów i warsztatów tanecznych. Gdy była gimnazjalistką należała do grupy cheerleaderek.
W 2012r. zmieniła swą życiową pasję w zawód i rozpoczęła pracę w El’dance. Jej specjalnością jest nauka tańca najmłodszych. Umiejętności zdobyte na ukończonym dodatkowo kursie animatora, wykorzystuje podczas prowadzenia tanecznych przyjęć urodzinowych dla dzieci, które organizujemy w El’dance.
Uwielbia pracę z dziećmi, a największą satysfakcję przynosi jej obserwacja postępów swoich podopiecznych na pokazach tanecznych. W wolnym czasie lubi podróżować i oczywiście… tańczyć!