ul. Zgoda 4/11, 81-361 Gdynia
+48 501 271 401
eldance.biuro@wp.pl

O nas

Profesjonalna Szkoła Tańca El’dance rozpoczęła działalność 1.10.1997r. pod inną nazwą, oferując początkowo edukację taneczną dzieci w szkołach podstawowych. W 2007 roku Szkoła zmieniła nazwę i rozszerzyła ofertę, obejmując nauką tańca dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym, młodzież oraz dorosłych. Zajęcia taneczne z dziećmi prowadzone są w przedszkolach i szkołach na terenie Trójmiasta oraz Kaszub. Kursy taneczne dla młodzieży i dorosłych odbywają się w siedzibie Szkoły w centrum Gdyni przy ul. Zgoda 4.

Taniec

Profesjonalna Szkoła Tańca El’dance jest inicjatorem autorskiego programu nauki tańca i savoir vivre’u. Za całość merytoryczno-organizacyjną odpowiada Elżbieta Raczyńska – mgr pedagogiki z siedemnastoletnim stażem w nauczaniu tańca dzieci w szkołach podstawowych. Koncepcję programową tańców opracowała mgr Romualda Miszkiel – nauczyciel tańca kat. „S”, były trener tańców towarzyskich i sędzia.
Roczny cykl nauczania obejmuje minimum 30 spotkań, a zajęcia prowadzone są przez nauczycieli tańca posiadających kwalifikacje zawodowe do pracy z dziećmi.

Rozrywka

Profesjonalna Szkoła Tańca El’dance prowadzi również działalność rozrywkową poprzez kompleksową organizację i prowadzenie festynów, dyskotek szkolnych, bali karnawałowych, bali dla absolwentów, urodzin, imprez okolicznościowych, imprez integracyjnych oraz wesel.

Turystyka

Kontynuacją podstawowej działalności Szkoły jest także organizacja letnich i zimowych obozów tanecznych dla dzieci i młodzieży.  Działalność ta prowadzona jest w oparciu o pozwolenie Ministerstwa Sportu i Turystyki zarejestrowane pod nr 06305 oraz wpis nr 284 do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Pomorskiego.